Луганська територіальна організація

img_20170801_115310

У Білокуракине партійці розпочали реалізацію проект «Друг». Мета його – допомогти самотнім людям похилого віку. Нещодавно члени партії та активісти відвідали будинок – інтернат для людей похилого віку. Гості завітали з подарунками та смачненьким до святкового столу.

«Перша зустріч з мешканцями будинку – інтернату пройшла дуже гарно: ми познайомились з усіма пенсіонерами, послухали розповіді про життя в інтернату та запитали про допомогу для покращення побуду. Ми отримали вже перші звернення та прохання. Отож наступного разу завітаємо з приємними новинами. Дуже хочемо, щоб наші зустрічі з дідусями та бабусями були регулярними та завжди радісними, бо людська теплота зігріває!», – відмітила депутата Білокуракинської районної ради від фракції «БПП «Солідарність» Тетяна Візьма.
Як зазначила Тетяна Візьма, партійці вже планують, як допомогти пенсіонерам організувати маленький концерт, бо активні та талановиті співаки та музики є, але дуже необхідна допомога в організації.

img_20170801_113802

«Працівники громадської приймальні народного депутата та партії БПП реалізують звернення дідуся, який попросив знайти його доньку, з якою він втратив зв’язок. Ще одне прохання стосувалось відновлення спілкування зі священиком, з яким завжди радився один з мешканців будинку – інтернату. Ми задоволені, що перша зустріч пройшла дуже радісно та щиро», – розповіла депутат від «Блока Петра Порошенка «Солідарність».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України