Луганська територіальна організація

img_20170807_104255

Працівники Троїцької громадської приймальні партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» оголошують про початок благодійної акції «Збери портфель до школи».

«Звертаємось до усіх небайдужих людей із проханням не залишатися осторонь і допомогти зібрати шкільне канцелярське приладдя для діток з родин переселенців і малозабезпечених родин.

Бо, якщо кожен із нас принесе декілька зошитів, альбом, коробку олівців або що інше з канцелярії – це буде не так дорого коштувати для родини, яка збирає повністю дитину до школи. Щоб наш світ став добрішим і світлішим від дитячих посмішок, нумо допоможімо тим родинам, які потребують підтримки», – сказала керівник громадської приймальні народного депутата України Віталія Курила та партії «Солідарність» Інна Колєснікова.

Адреса громадської приймальні: смт Троїцьке, пр-т Перемоги, буд 6 ГП «БПП «Солідарність» (другий поверх)

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України