Луганська територіальна організація

img_20170802_171335

У Троїцькому районі живуть люди про яких ми повинні пам’ятати завжди. Тому активісти Партії БПП «Солідарність» відвідали ветерана Другої світової війни Петра Івановича Савченка.

«Прийшли провідати та поспілкуватися, а також запропонувати свою допомогу по господарству, бо ветеран мешкає один. Від народного депутата України Віталія Курила ми вручили подарунок та щирі побажання міцного здоров’я і довгих років життя», – сказала керівник громадської приймальні народного депутата Віталія Курила та партії «БПП «Солідарність» Інна Колєснікова.

img_20170802_170630   img_20170802_171216

Народився Петро Іванович на Харківщині 30 червня 1924 року. Свій бойовий шлях почав в далекому 1943 році після визволення Києва в 107 Стрілецької дивізії в 327 саперному батальйону сапером – мінером у Вінницькій області. До цього проходив підготовку в місті Люботин. У січні 1944 року дивізія потрапила в оточення, а в лютому їм вдалося з нього вийти, після чого батальйон був розформований і бійців направили в запасний полк. За цей час Петро Іванович пройшов курс перепідготовки та вже в якості зв’язківця продовжив свою службу в 163 Стрілецької дивізії. Бойовий шлях Савченко П.І. проліг через Молдавію, Румунію, Чехословаччину, Угорщину, Австрію й у 1945 році День перемоги зустрічав у місті Грац, звідки своїм маршем дивізія півтора місяця поверталася в Україну тим же шляхом, яким і наступала. В Україні дивізію перевели на Закарпаття в м. Мукачево, а через деякий час у м.Дніпропетровськ, де в 1948 році Петро Іванович був демобілізований.

img_20170802_170712

Подальша трудова діяльність Петра Івановича почалася в Покровському районі пожежним інспектором. У 1958 році його було переведено старшим пожежним інспектором в підрозділ Троїцького РВВС. На пенсію вийшов у 1975 році.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України