Луганська територіальна організація

Dopomoga_ditjam_Novopskov (1)

У Новопскові територіальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка”, спільно з ГО «Моя Новопсковщина»  провели  акцію присвячену  до Дня захисту дітей, де волонтери привезли продовольчі набори від братів церкви «Новая жизнь» м.Кремінна. та  від ГО «Наш дім  Біловодщина».

Гуманітарна допомога надавалася  малозабезпеченим, багатодітним сім’ям та тимчасово переміщеним особам з дітьми. На акції також роздано мешканцям громади газету «Солідарність», які отримували та читали з задоволенням. « Акція пройшла організовано. Присутні, які не були включені до списків переселенців з дітьми, мали змогу поспілкуватися з представниками селищної ради та залишити свої контактні телефони для отримання допомоги в подальшому.

Люди дякували – а ми раділи, що мали змогу, завдяки благодійникам, долучитися до доброї справи. Зараз важко всім, але найважче дітям, які не мають рідного дому, нормальної люблячої родини, а часом, і повноцінного харчування», – повідомила керівник осередку Людмила Анатоліївна Латишева.

Dopomoga_ditjam_Novopskov (2) Dopomoga_ditjam_Novopskov (3) Dopomoga_ditjam_Novopskov (4) Dopomoga_ditjam_Novopskov (5)

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України