Луганська територіальна організація

img_1511

15 червня в Білокуракинській дитячій бібліотеці українська поетеса Алла Іванівна Леонова презентувала збірку віршів під назвою «Моя Україна».

a873p9m6u7s2k4nz6x73xh6fw

«Вітаємо талановиту українську поетесу, нашу землячку Аллу Іванівну з виходом вже третьої книги зборів віршів! Бажаємо здоров’я, добробуту, натхнення та миру. Ми пишаємося тим, що є Вашими земляками! Дякуємо Вам за прекрасні вірші», – відмітила депутат районної ради від фракції «Солідарність» Тетяна Візьма, яка прийшла привітати Аллу Леонову разом з активістами партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

img_1509

Микола Коваль, лауреат обласної літературної премії ім. В.Даля, заслужений журналіст України, поет відмітив в рецензії-відгуку на книгу «Моя Україна»: «Алла Леонова прагне в яскравих і витончених поетичних фарбах змалювати образ жінки в двох протилежностях. Це одвічне філософське питання її дуже хвилює. Бо жінка — це не тільки краса, цнотливість, шарм, кохання, щасливе материнство, любов, милосердя, але й страшний гріх, непередбачуваність, отрута, підступність.

Поетична палітра Алли Леонової досить багата і самобутня. Вона творить, сумнівається, самокритично оцінює свої поетичні здобутки. Їй найбільше вдається написання ліричних творів. І це закономірно, бо вона – Жінка! З окриленою, світлою і чистою душею, яка випромінює оптимізм, бадьорість, снагу до життя і творчості».

Я – українка і душею й кров’ю,

Я – українка гнівом і любов’ю,

Я – українка пращурами й внуками,

Я – українка радістю і муками.

Легкою доля не була ніколи

Землі моєї, як живе відколи.

Та всупереч всім бідами ти встала

І квітла, й щастя дітям дарувала…

Я так себе раніш не відчувала,

Коли війні в країні не бувало…

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України