Луганська територіальна організація

1385394499

В Новопскові партійці допомагають та підтримують матір загиблого українського військового Новікова Валерія.

«Валентина Василівна втратила сина в червні минулого року. Увесь рік ми провідували жінку, робили все, що в наших силах.

На минулому тижні супроводжували Валентину Василівну до нотаріуса, він повідомив, що кошти для виплати страхової суми за загиблого сина надійшли до Новопсковського відділення «Приватбанку». Ми ще раз попросили керівництво відділення банку прискорити виплату суми коштів матері загиблого українського військового, адже це болючі питання для неї», – розповіла Світлана Хомутянська.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України