Луганська територіальна організація

7n1h2234

Народний депутат України Віталій Семенович Курило продовжує нести свою відповідальність перед виборцями 113 виборчого округи Луганської області, в який входять: Білокуракинський, Кремінський, Новоайдарський, Сватівський, Старобільський та Троїцький райони.

На початку першого півріччя 2017 року Віталію Курилу вдалося залучити на потреби округу 5 мільйонів грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у відповідності до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року за № 310-р. Зокрема, у Білокуракинському районі буде профінансовані дві школи ЗОШ І-ІІІ ст. №2 в Білокуракине та школа І-ІІІ ступенів в селі Просторе.

В Новоайдарському районі плануються нове будівництво, а точніше, впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями в селах: Штормове, Денежникове, Гречишкіно та Бахмутівка. До того ж в таких селах як: Штормове, Побєда та Бахмутівка побудують дитячі майданчики.

img_20170602_090917  img_20170602_091123

В Сватівському районі в селах Преображене, Ковалівка та Петрівка проведуть капітальний ремонт з заміни вікон місцевих дошкільних навчальних закладах.

Капітальні ремонти школи та дитячого садочка заплановані в селі Хворостянівка та Веселе Старобільського району, а також в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів в селі Лантратівка Троїцького району.

Завдяки плідній та старанній роботі народного депутата України Віталія Курила, наприкінці травня 2016 року «Укрзалізниця» запустила пасажирський потяг «Кіндрашівська-Нова – Лантратівка».

«Рівно рік виповнилося з дня запуску курсування поїзду «Кіндрашівська-Нова – Лантратівка», потяг «ходить» та перевозить пасажирів. Також  ми попрацювали з «Укрзалізницею», та буквально на днях, через Росію завезли нові модернізовані вагони для цього поїзда», – розповів Віталій Семенович.

img_20170602_104926   cimg3007

Через військовий конфлікт Луганщина опинилась майже відрізаною від інших областей України, тому знаючи цю ситуацію, народний депутат поставив перед собою такі завдання: запустити новий потяг до Харкова з сільських районів Луганщини та побудувати нову залізничну гілку.

«Ми разом з керівництвом «Укрзалізниці» зараз ведемо переговори, щодо запуску поїзда від Кіндрашівської до Харкова. Цей потяг буде йти через територію Росії з закритими вагонами, тобто без митного контролю. І я вважаю, що це буде дуже важливий крок, бо він набагато полегшить пересування людей з цієї частини Луганської області, з сільських районів до промислового міста Харків, де знаходиться великий залізничний та транспортний вузли. Також новий потяг розвантажить два основних: з Лисичанська до Києва та Харкова, адже квитки на ці потяги купити дуже складно», – відмітив Віталій Курило.

img_20170531_161746  img_20170531_164731

Що ж до нової 40-кілометрової залізничної гілки, за словами нардепа, зараз цей проект просувається: «До того ж зараз ми працюємо над тим, щоб все-таки включити в бюджет будівництво нової залізниці, яка б об’єднала гілку Кіндрашівська-Лантратівка з гілкою до Сватового. Це будівництво вирішило б дуже багато питань, а найголовніше, що не будуть руйнуватися дороги через навантаження зерновозами, а можна буде перевозити сільськогосподарську продукцію вагонами. Я думаю, що найближчим часом питання буде вирішено позитивно».

25 травня 2017 року народний депутат Віталій Курило взяв участь в роботі комісії Державного фонду регіонального розвитку, де разом з представниками Луганської облдержадміністрації, відстоював фінансування з державного бюджету обласних проектів.

«В цілому вдалося провести через комісію 232 мільйона гривень, які підуть на реалізацію проектів Луганщини. На мій виборчий округ з цих грошей виділять десь 50 мільйонів гривень», – розповів Віталій Семенович.

18700286_1360063184086228_7609793183782785067_n

Комісія ДФРР розглядає кожен проект дуже вимогливо та прискіпливо, результат роботи Віталія Курила разом з представниками облдержадміністрації – відмінний, тому, що абсолютна більшість об’єктів по Луганській області відстояна!

Після того, як Луганщина отримає 232 мільйона гривень, почнеться ремонт доріг в Кремінній, будівництво дитячих площадок, ремонт спортивних шкіл. Наприклад, в Старобільському районі в селі Лиман вдасться звершити реконструкцію дитячого садочка, а у місті Старобільськ завершиться ремонт Будинку творчості.

У Кремінній завдяки залученим коштам, утеплять приміщення шкіл. До того ж у селі Половинкине Старобільського району за розробленим проектом будується «Школа майбутнього». На території навчального закладу буде новий спортивний майданчик, в учбовому процесі використовуватимуть сучасне навчальне обладнання, в комп’ютерних класах діти займатимуться за модерновими комп’ютерами, будівля буде термомодернізована.

img_20170602_101212   18700107_1360062554086291_9210757764854288442_n

«В цьому році ми запланували багато проектів щодо термомодернізації будівель. Дуже важливо розумно направити гроші, а  енергозберігаючі технології дають змогу зберігати тепло та заощадити кошти. Наприклад, на утеплення школи в селі Половинкине виділяється 7 мільйонів гривень, ця сума значно окупиться за декілька років», – зауважив народний депутат.

Не залишились без уваги й луганські університети: будівлі, де знаходяться Східноукраїнській національний університет ім. В.Даля та Луганській національний університет імені Т.Шевченка, утеплять за енергоощадними технологіями.

«Вже у найближчий час Луганщина отримає державну субвенцію, і потім місцеві органи влади повинні будуть організувати роботи щодо капітального будівництва та реконструкціям. Тому що це вже задача місцевих органів влади та Управління капітального будівництва Луганської адміністрації.

Я вважаю, що завдання держави зробити цю частину Луганської області, яка під контролем української влади, показово кращою, щоб тут вирувало життя, та люди з тієї території могли б переконатися, що не тільки Україна живе, але живуть люди й набагато краще ніж там. Для цього треба декілька речей: увага держави, нові робочі місця та вкладання коштів», – відмітив народний депутат України 113 виборчого округу Віталій Курило.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України