Луганська територіальна організація

1450680186_zagalniy_6h3

У Біловодську та навколишніх селах проходять обговорення реформи децентралізації, тобто створення об’єднаних територіальних громад. 14 червня в селі Новоолександрівка відбудеться зустріч мешканців села з депутатом Біловодської районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Миколою Третьяковим, селищним головою Біловодська Едуардом Олєйніковим та головою громадської приймальні партії «Солідарність» в Біловодську Віталієм Овчаренко.

«З людьми ніхто не працює, не спілкується, вони не знають що таке децентралізація, саме тому ми вже декілька місяців їздимо в села на проводимо зустрічі з селянами. Ми поясніємо, що органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування нарешті, після створення ОТГ, почнуть займатися властивими для них справами. Люди почнуть творити, через вибори органи місцевого самоврядування у громаді», – розповів Віталій Іванович Овчаренко.

Громада буде мати голову та виконком, який буде виконувати всі функції з управління громадою. Села, які ввійдуть до ОТГ, обирають старост, які будуть входити до виконкому об’єднаної територіальної громади й будуть виконувати ті ж функції, які були в сільраді: «Тобто за простою довідкою не потрібно буде їхати в новий центр громади – усе на місці людям зробить староста».

Нагадаємо, що 5 червня в Біловодську пройшли громадські слухання, щодо створення ОТГ. Як зазначила секретар громадської приймальні Ганна Борзило, села Семикозівка та Кононівка дали згоду на добровільне об’єднання.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України