Луганська територіальна організація

sv

Сватівська школа №8 отримала сучасне технічне обладнання для навчального процесу. Оргтехніку для учнів ЗОШ №8 привіз голова Сватівської районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», помічник народного депутата України Курило В.С. – Олексій Либа.

Повідомляє прес-служба Сватівської районної організації партії «БПП «Солідарність».

«Наприкінці грудня минулого року Віталій Курило сприяв виділенню з держбюджету на кожен з 6 районів 113 округу по 500 тисяч гривень на придбання матеріально-технічного забезпечення для шкіл району. Ми впевнені, що сучасна техніка допоможе учням у навчанні», – сказав Олексій Либа.

Нагадаємо, що народний депутат України Віталій Курило сприяв фінансуванню коштом субвенції місцевим бюджетам з Державного Бюджету України для вирішення питання забезпечення навчальним обладнанням закладів освіти. Так, Постановою Кабінету міністрів України було додатково виділено 3 мільйони гривень для придбання комп’ютерної техніки та обладнання для навчальних закладів. Таким чином школи і гімназії у Старобільському, Сватівському, Кремінському, Новоайдарському, Білокуракинському та Троїцькому районах отримали до кінця року нові комп’ютери, інтерактивні дошки та інше сучасне обладнання для навчання.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України