Луганська територіальна організація

Kurilo_vstrechi_Troickoe_Chastje (12)

Шановні Визволителі!

З найвеличнішим святом Вас, з Днем Перемоги! Ми вдячні за те, що в свої юнацькі та молоді роки, Ви боронили свій рідний край, нашу землю від ворога. Ви – солдати Великої Перемоги і ми низько вклоняємось за подвиг, за можливість прийдешнім поколінням вільно жити та творити на землі!

У ці травневі дні, ми згадуємо живих героїв та склоняємо голови перед пам’яттю загиблих. В Україні не знайдеться родини, якої б не торкнулася війна. Тому День Перемоги був, є і буде найбільш шанованим святом як в нашім ріднім краї – Луганщині, так і в нашій державі.

Цього дня всі ми вшануємо загиблих, подякуємо живим і неодмінно скажемо Вам: шановний воїне, живіть якомога довше, розкажіть своїм внукам та правнукам про війну і мир, повідайте історію, яку бачили на власні очі. Здоров’я Вам, благополуччя і неодмінно дожити до наступного свята Великої Перемоги!

З повагою і пошаною, народний депутат України від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка” Віталій Курило

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України