Луганська територіальна організація

???????????????????????????????

8 липня 2015 року у Сєвєродонецьку – адміністративному центрі Луганської області,  відбулося громадське обговорення питань удосконалення виборчого законодавства в Україні.

Радник  Г.Г.Москаля, голова Луганської терорганізації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Денис Денищенко взяв участь у обговоренні змін до законодавства про місцеві вибори в Україні.

Він розповів про ймовірних суб’єктів цьогорічної виборчої кампанії до місцевих органів влади. Окрім того, радник повідомив  про ситуацію, яка склалася з діяльністю партійних організацій Луганської області у цей час. Він також підтримав нововведення – проведення виборів за пропорційною системою з відкритими списками – які запроваджуються новим законом. На його думку, вибори мають змінити  місцеві політичні еліти, а до влади мають прийти ті, хто реальними справами доказав вірність Україні – патріоти, учасники АТО, громадські активісти.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Організатором заходу було Луганське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації  «Комітет виборців України» (ЛОВ ВГО КВУ). За словами заступника голови (ЛОВ ВГО КВУ) Ірини Чорнобой, метою подібних обговорень є залучення найширшого кола експертів громадянського суспільства, а також представників усіх зацікавлених сторін до процесу реформування виборчого законодавства, створення умов для встановлення ефективного діалогу між законодавцями, громадськими експертами, виборцями і суб’єктами виборчого процесу.

Серед залучених експертів та громадськості відбулася жвава дискусія щодо змін чинного закону про місцеві вибори.

Проте ключовим у цих змінах стане наступний  тиждень роботи парламенту. Як очікується, на ньому депутати приймуть остаточні поправки до законопроекту про місцеві вибори.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України