Луганська територіальна організація

???????????????????????????????

Протягом двох днів (6-7 липня ) за сприяння Національного Демократичного Інституту міжнародних відносин (НДІ) та USAID народні депутати, експерти та понад 30 активісток партії з усіх регіонів України працювали над розробкою концепції жіночого крила партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». Від Луганщини на цьому поважному заході були присутні Яна Малик (Сватівський район) та Людмила Латишева (Новопсковський район).

Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок – це не просто питання дотримання прав людини. Це вкрай важлива умова забезпечення всебічного та сталого розвитку суспільства. Участь жінок у політичному житті є найважливішим фактором у досягненні цих цілей. І саме політичні партії стоять серед найвпливовіших інститутів, які можуть підтримати цей процес. Численні соціологічні дослідження демонструють, що суспільна думка та інтерес до партії збільшується тоді, коли у ній з’являється більше жінок. Взявши на себе ініціативу по збільшенню прав та можливостей жінок, можна знайти нові джерела підтримки і залучити у партію нових членів.

Ось що розповіла нам  член партії «Солідарність», спікер районної організації партії Яна Малик: «Для мене особисто дуже цікавим виявилось спілкування з жінками-однопартійцями. Ми обговорювали концепцію створення Жіночого крила партії «Солідарність». Була жвава дискусія, обмін думками. Безперечно, я  розповіла про те, як працює Сватівська районна організація партії «Солідарність». Розповіла і про нещодавнє  святкування Дня Конституції та Дня молоді, про толоку та багато що іншого. Партійна робота дуже відрізняється не тільки за особливостями регіонів, та від того – чи то велике місто, село, або невелике містечко. Проте у нас дуже багато схожих проблем та завдань. Мені було дуже приємно поспілкуватися с жінками народними депутатами – Іриною Фріз, Іриною Луценко та Марією Їоновою.  У якості гостей до нас завітали керівник Секретаріату  партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Максим Саврасов та народний депутат, голова партії Юрій Луценко. Окрім того, відбулася вечеря  з спеціальним  гостем   Послом Швеції в Україні, паном Андреасом    фон   Бекерат».

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Під час нашої бесіди, Яна Малик погодилася з думкою народного депутата Ірини Фріз. На її думку, участь жінок у політичному житті є важливим фактором у досягненні Глобальних цілей тисячоліття, серед яких одна з найважливіших – гендерна рівність, а рівність  прав будується з родини. «Участь у політичній боротьбі, у роботі партії «Солідарність» – це шанс за допомогою якого жінки можуть отримати доступ до виборної посади і політичного управління. Саме у партії жінки можуть досягти більшого для кращого майбутнього рідної України», – вважає Яна Малик.

Яна_Малик_Киев_семинар (6)   Яна_Малик_Киев_семинар (9)

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України