Луганська територіальна організація

33135321_1959924934077878_8238472904157691904_n   На запрошення народного депутата України Віталія Курило, як співголови групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою у Верховній Раді України, 16 – 19 травня 2018 року в Україні з офіційним візитом перебувала делегація Групи дружби «Греція – Україна» у складі: Атанасіос Атанасіу (Mr. Athanasios Athanasiou) – Голова Парламентської Групи дружби “Греція-Україна”, депутат Парламенту ГР від урядової партії “СІРІЗА” – голова делегації; Саввас Анастасіадіс (Mr. Savvas Anastasiadis) – член Парламентської Групи дружби “Греція-Україна”, депутат Парламенту ГР від головної опозиційної партії Греції “Нова Демократія”; Хрістіна Філіппу (Ms. Christina Filippou) – співробітник Департаменту з європейських питань та міжпарламентського співробітництва Парламенту Греції.

В роботі з грецькими парламентарями взяли участь народні депутати України – члени групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою Курило Віталій Семенович, Чекіта Геннадій Леонідович, Мацола Роман Миколайович, Суслова Ірина Миколаївна, Лубінець Дмитро Валерійович. За попередньою домовленістю з Грецькою стороною, було організовано ряд робочих заходів, зокрема зустріч з керівництвом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, зустріч з студентами Київського національного університету, а також зустріч з грецькими спільнотами. Зокрема, під час зустрічі  із керівництвом Міністерства закордонних справ України, було обговорено питання щодо грецької меншини в України і співробітництва в гуманітарній сфері.

На зустрічі з керівництвом Міністерства освіти і науки України, основою обговорення стали такі питання, як освіта мовами національних меншин, зокрема грецької меншини; розвиток елліністичних студій та міждержавного обміну відповідними стипендіями на навчання у вищих навчальних закладах та участь умовних спільних семінарах.

33085413_1959924904077881_3839704632389533696_n

В свою чергу, під час робочої зустрічі з групою міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою у Верховній Раді України, було обговорено питання освіти, розвитку туризму, українських ув’язнених моряків у Греції, проживання грецьких меншин в Україні, особливо тих, хто розташований близько до лінії розмежування за умов збройної агресії з боку Росії на території Донецької та Луганської областей.

Під час зустрічі з викладачами і студентами відділення неоеліністики Київського національного університету ім. Т. Шевченко (входить до складу кафедри загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики Інституту філології КНУ ім. Т.Шевченка), учасниками зустрічі було акцентовано увагу на співробітництві наших країн в системі економічних, культурних та освітніх взаємовідносин.

Парламентарії з Грецької Республіки мали змогу ознайомитися з роботою Парламенту України, зокрема відвідавши вечірнє засідання Верховної Ради України, де офіційну делегацію  колег привітав Голова Верховної Ради України Парубій Андрій Володимирович, побажавши плідної співпраці наших країн та висловивши сподівання підтримки Грецької Республіки в боротьбі з військовою агресією, яку здійснює Російська Федерація по відношенню до нашої держави. Спільно з колегами по групі міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою у Верховній Раді України, було організовано історичний екскурс пам’ятками Революції Гідності, ушанувавши пам’ять Героїв Небесної Сотні. Також, під час культурологічної програми, гості відвідали Національний заповідник «Софію Київську» та Києво-Печерську лавру.

 

 

33117493_1959924910744547_5861544282069925888_n

 

“Як співголова групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою у Верховній Раді України, дякую колегам по депутатському корпусу за ефективну співпрацю і нашим колегам з Парламенту Грецької Республіки за дружній візит та плідну роботу в інтересах розвитку наших країн”,- відмітив Віталій Курило.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України