Луганська територіальна організація

11083676_927914043952197_4011413119463058401_n

У Новопскові «Опозиційний блок» незаконно позбавив депутата з фракції «БПП «Солідарність» Людмилу Латишеву права голосу під час чергового пленарного засідання 19 сесії сьомого скликання. Про це повідомляє прес-служба Луганської територіальної організації партії «БПП «Солідарність».

12 грудня під час пленарного засідання 19 сесії сьомого скликання Новопсковської районної ради голова райради Борис Лебедєв незаконно позбавив депутата від «Солідарності» Л.Латишеву права голосувати.

«На якій підставі Борис Вікторович Лебедєв виключив депутата Людмилу Латишеву зі списку депутатів Новопсковської районної ради та позбавили її права голосу? Він не маєте на це жодного права та законних підстав без рішення територіальної виборчої комісії. А тому дії Бориса Лебедєва є незаконними та містять склад злочину, передбаченого статтею 351 Кримінального кодексу України – перешкоджання депутатській діяльності шляхом створення штучних перешкод у реалізації прав депутата», – сказав керівник секретаріату Луганської ТОП «БПП «Солідарність» Олексій Кисельов.

Депутат Людмила Латишева звернулась до поліції. Наразі відомо, що заява щодо перешкоджання депутатській діяльності внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Мої виборці прийшли на пленарне засідання підтримати мене та вказати голові районної ради Борису Лебедєву на беззаконня, яке він вчиняє! Я як депутат представляю інтереси своїх виборців, тому буду боротися і не дозволю нехтувати їхні права в першу чергу. Впевнена, що правоохоронні органи відреагують на мою заяву і справедливість буде відновлена», – заявила Людмила Латишева.

У партійній організації вважають, що причиною такої ініціативи представників «Опоблоку» є активна реформаторська позиція Людмили Латишевої. Як неодноразово повідомлялось у ЗМІ, Новопсковська районна рада перешкоджає втіленню реформі децентралізації, під різними приводами відмовляючись передавати освітні заклади до складу Новопсковської об’єднаної громади. 

«Людмила Анатоліївна систематично зверталась до депутатів районної ради з проханням проголосувати за передачу освітніх закладів до складу Новопсковської ОТГ. Питання про передачу шкіл та дитячих садочків навіть не ставили на голосування, просто ігнорували. Ми вимагаємо від керівництва Новопсковської районної ради діяти в межах Конституції України та законів нашої держави. Припиніть заважати втіленню реформи децентралізації, яка успішно реалізується по всій країні, створюючи робочі місця та комфортні умови життя для українців», – закликають у партійній організації.

“Партія не залишить цей випадок безкарним та буде контролювати хід розслідування у цьому кримінальному провадженні. Ми не дозволимо нікому чинити свавілля та беззаконня у районній раді», – повідомив керівник секретаріату Луганської територіальної організації Партії «БПП «Солідарність» О.Кисельов.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України