Луганська територіальна організація

samye-modnye-bukety-20

Прийміть вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Цей День є святковим завдяки громадянському суспільству, яке сьогодні розвивається разом з процесом самоорганізації та децентралізації.

Ніколи бюджети маленьких міст, сіл та селищ не мали такого наповнення, по де яким громадам, маємо збільшення надходжень до десяти разів! З децентралізацією, передається можливість приймати рішення на місцях, самостійно вирішувати питання своєї економічної свободи та розвитку у відповідності до інтересів регіону.

Реформа продовжується, і я хочу зазначити, що роблячи вибір сьогодні, ми обираємо майбутнє для своїх дітей. Отож нехай ваш вибір буде відповідальний та свідомий.

Бажаю усім наснаги й терпеливості, твердості духу та упевненості у власних силах задля утвердження історичних українських традицій самоорганізації громад.

Виталий Курило

З повагою

Народний депутат України Віталій Курило

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України