Луганська територіальна організація

16833868

Шановні друзі!

Вітаю з Міжнародним днем волонтера!

Волонтери – лицарі нашого часу. Ви маєте риси, які завжди змінювали хід історії людства, а саме: шляхетність, самовідданість, емпатію та прагнення до свободи.

В найскладніших та трагічних подіях чи ні найпершими на страждання людей реагують саме волонтери. Ваша готовність завжди прийти на допомогу стала силою, яка надихає на непрості, але сміливі зміни в суспільстві.

Саме люди з дуже розвиненим внутрішнім моральним обов’язком змінюють наш світ на краще та демонструють, що щире почуття обов’язку та прагнення до демократії об’єднує людей на боротьбу за Свободу та Гідність.

Дякую усім волонтерам за їх шляхетні та сповнені добра справи, за життя людей, які вони рятують завдяки своїй небайдужості.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру й добра.

Виталий Курило

З повагою

Народний депутат України, керівник Луганської ТОП “БПП “Солідарність” Віталій Курило

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України