Луганська територіальна організація

24167489_923684011131511_2117436134_o

Сільська медицина буде підтримуватися державою значно більше, ніж навіть міська. Про це під час зустрічі з виборцями 28 листопада в місті Кремінна сказав народний депутат України Віталій Курило.

«До медичної реформи ми відразу прийняли закон про підтримку сільської медицини, яка буде фінансуватися значно більше, ніж міська. Ніякі ФАПи не будуть зачинятися, навпаки вони будуть покращуватися внаслідок нового обладнання та професійних кадрів. Зауважу, що саме головне в медичній реформі – висококваліфіковані медичні кадри, бо стіни та рентген не лікують», – відмітив Віталій Семенович.

24201491_923683911131521_1985249209_o

Під час прийму люди звернулись до народного депутата з різними питаннями, які вони не змозі вирішити самостійно, а саме для пенсіонерів це перерахунок пенсії, для спортсменів відсутність спортивного інвентарю. До того ж громадяни запитували у Віталія Семеновича щодо медичної реформи, адже наразі медичне обслуговування для населення в край незадовільному стані.

«85% населення України незадоволені медичним обслуговуванням. Яку допомогу може зараз надати нам лікарня? Лікар може проконсультувати, все інше за гроші конкретної людини. Що фінансує держава? Утримання будівлі, де знаходиться лікарня, медичне обладнання (за яке пацієнт платить) та заробітною плату медичного персоналу. Суть медичної реформи в тому, щоб держава почала фінансувати не тільки медичну установу, а й хворого, а саме ліки послуги та інше. Ми не заможна країни, отож знайти додаткове фінансування дуже складно, але можливо. По-перше, ми знаходимо додаткове фіксування, по-друге, трансформуємо саму медицину», – пояснив народний депутат Віталій Курило.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України