Луганська територіальна організація

vitalij-kurylo_large

По всій території України та в Луганській області відбуваються ремонти в соціальних об’єктах, в яких десятиліттями не проводили ремонт: люди заходять у відремонтовані, теплі школи та лікарні.

Про це під час інтерв’ю на телеканалі «ЛОТ» сказав народний депутат України від Луганщини Віталій Курило.

«Дуже приємно, коли дивишся на дітей в школах та пацієнтів у лікарнях, які заходять у відремонтовані приміщення, де стало тепліше та комфортніше. Зараз по всій країні відбуваються ремонти в дитячих садочках, школах та лікарнях, які працювали без ремонтів десятиліттями», – сказав нардеп від 113 виборчого округу Віталій Курило.

Так, Віталій Семенович розповів, що вже завершився ремонт спортивної зали у ЗОШ №2 смт Білокуракине, в Покровській школі замінили вікна та в ряді шкіл Сватівського району провели ремонти: «Затримки є в Старобільському районі, але будівельники нас запевнили, що до кінця року усі роботи будуть завершені, адже кошти виділяються до кінця року».

Народний депутат розповів, що впродовж майже двох тижнів проводить робочі зустрічі в своєму окрузі та в інших містах на Луганщині: «У місті Рубіжне я відвідав професійно-технічний навчальний заклад, де викладачі мені розповіли, що будівля їх ліцею була збудована в 1931-ому році, та за увесь цей час жодного разу не проводився ремонт. Зараз там почали заміну вже застарілих дверей та вікон. Люди задоволені, що в їх рідному місті відбуваються зміни на краще».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України