Луганська територіальна організація

20171121_111148

Реформа децентралізації – одна з найуспішніших реформ в Україні. Про це сказав народний депутат України Віталій Курило під час зустрічі з активістами та депутатами Павлівської сільської ради Білокуракинського району.

20171121_111140

«Ніколи бюджети маленьких міст, сіл та селищ не мали такого наповнення. По де яким громадам маємо збільшення надходжень до десяти разів. З децентралізацією, передається можливість приймати рішення на місцях, самостійно вирішувати питання своєї економічної свободи та розвитку у відповідності до інтересів регіону», – пояснив Віталій Семенович.

Наразі Павлівська сільська рада вирішує питання приєднання до Білокуракинської об’єднанної громади.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область