Луганська територіальна організація

бюджет5

В цьому році місцеві бюджеті в Україні зросли від 15% до 25 відсотків. Про це під час прямого ефіру на телеканалі «112 Україна» сказав народний депутат України, керівник Луганської ТОП «БПП «Солідарність» Віталій Курило.

«Якщо в нас десь три роки тому були пропорції державний бюджет 65%, а місцевий – 35%, то на кінець цього року буде 50/50. Це значить, що гроші з центрального бюджету пішли в місцевий»,- пояснив нардеп.

фото_ В.Курило

Віталій Курило

 

Разом з грошима, місцева влада отримує відповідальність за соціальні об’єкти своєї території: «Раніше місцеві бюджети не несли відповідальності за соціальну інфраструктуру, тоді як зараз з грошима переходить й відповідальність. Наприклад, професійно-технічні училища переходять на утримання місцевого бюджету, бо саме на місцях влада готує для своєї відповідальної території професійні кадри. Децентралізація демонструє, що громади одержують реальні повноваження», – сказав Віталій Курило.

Нардеп також нагадав, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман офіційно заявляв що у випадку якогось форс-мажору, державний бюджет надає підтримку конкретним територіям: «В цьому деяким територіям коли виникають якісь складнощі надають підтримку».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України