Луганська територіальна організація

253579

Завтра, 14 листопада Верховна Рада прийме держбюджет на 2018 рік у першому читанні. Так вважає народний депутат України, керівник Луганської ТОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Курило.

«Останнім часом Уряд дуже гарно співпрацює з усіма фракціями та депутатами. Володимир Гройсман знайде більшість голосів для підтримки держбюджету на 2018 рік в першому, другому, якщо буде необхідно й в третьому читаннях.

«БПП» і «Народний фронт» – це основа коаліції ми зобов’язані підтримати проект держбюджету. Ясно що йде робота, виникають питання, наприклад, в мене є питання пов’язані з освітою, охороною здоров’я, обороною, але Уряд обіцяв, що всі питання владнає», – сказав Віталій Семенович.

Як пояснив нардеп, Уряд вніс проект бюджету до Верховної Ради, тому у депутатів була можливість внести свої пропозиції: «Бюджетний комітет розглянув усі пропозиції, та вирішив які правки приймати, а які відхилити. Так, були деякі незбіжності в макроекономічних показниках, але зараз все владнали, завтра ми розглянемо вже остаточний варіант проекту держбюджету-2018».

Вже відомо, що проект держбюджету на 2018 рік не буде підтримувати «Опозиційний блок» та партія «Самопоміч», щодо інших фракцій покаже завтрашнє голосування.

«Опозиційний блок ніколи не голосує за державний бюджет, на то він й опозиція. Як правило опозиція не голосує за два питання, це кадрові та держбюджет. Тому ясно що ОпоБлок критикує держбюджет та не голосує за нього.

«Самопоміч» не буде голосувати, швидше за все й Батьківщина теж не підтримає проект бюджету, але є позафракційні депутати. «Радикальна партія» може проголосувати, з урахуванням соціальних питань. У депутатської групи «Відродження» голоси можуть розділитися: частина підтримає, а інша проголосує «проти».

Взагалі за держбюджет-2018 проголосують від 240 до 255 депутатів», – прогнозує нардеп з Луганщини Віталій Курило.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України