Луганська територіальна організація

ФОТО_КУРИЛО

Закон про реінтеграцію Донбасу окреслює бачення шляху повернення окупованої території в лоно України, він не охоплює всі сторони повернення цієї території. Про це під час прямого ефіру на телеканалі «112 Україна» сказав народний депутат України, керівник Луганської ТОП «БПП «Солідарність» Віталій Курило.

«Реінтеграція Донбасу – це повернення окупованої території в лоно України. Цей закон не охоплює всі сторони реінтеграції, він тільки окреслює наше бачення повернення Донбасу. В законі ми підкреслюємо декілька речей: по-перше – є країна агресор, яка захопила нашу територію, та ми хочемо її повернути; другий момент, якими шляхами ми хочемо її повернути (є політичний та військовий)», – пояснив Віталій Семенович.

Законопроект про реінтеграцію Донбасу, який вніс у Раду 5 жовтня президент Петро Порошенко, у п’ятницю підтримали 233 народні депутати України.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України