Луганська територіальна організація

IMG_20170601_101543

Народний депутат України Віталій Курило з командою помічників забезпечують соціально-економічне відновлення шести районів Луганської області. На потреби 113 округу Віталію Семеновичу вдається залучати кошти з державного бюджету України, які йдуть на нагальні проблеми населених пунктів. Зазвичай це ремонти доріг, утеплення шкіл, дитячих садочків та будинків культури, ремонти ФАПів та оновлення медичного обладнання в медустановах. Хоча, завдяки активній роботі Віталія Семеновича в минулому році в селах та містах 113 округу вдалося зробити ремонти в спортивних залах сільських шкіл, побудувати спортивні та дитячі майданчики та придбати для шкіл сучасну техніку для навчання багато роботи ще залишається попереду.

Під час останньої виїзної  поїздки помічників народного депутата Віталія Курила обговорювались нагальні питання, які стоять перед його командою. Особливу увагу звернули на будівництво сучасних спортивних майданчиків в селищах та містах №113 округу.

18700107_1360062554086291_9210757764854288442_n

В густонаселених районах міст Кремінна, Сватове та Старобільськ немає жодного спортивно-оздоровчого майданчика. Будівництво нових вирішило б проблему розвитку фізичного виховання та пропаганди здорового способу життя серед молоді та інших мешканців. Отож, будівництво міні-футбольного майданчика з навчально-тренувальних занять дитячо-юнацького футболу відбудеться на території Старобільської ЗОШ II —III ст. № 2, в Білокуракинській школі №2  та в місті Кремінна. Для мешканців Сватове встановлять спортивно-оздоровчий майданчик, де можна робити фізичні вправи, дбаючи про власне здоров’я.

В цьому році очікується багато робіт щодо освітлення сіл та міст районного значення. Це й не дивно, бо вулиці в селах в рідких випадках освітленні ввечері. Нові стовпи вуличного освітлення за інноваційними технологіями встановлять в Старобільському, Сватівському, Білокуракинському та Новоайдарському районах.

P70627-134219

«Зокрема ми провели роботу щодо формування та подачі заявок до Європейського інвестиційного банку. Є радісна новина: всі проекти, які були подані раніше до Європейського банку реконструкції та розвитку мають можливість бути профінансовані вже в цьому році! В першу чергу під фінансування попадають об’єкти в містах Старобільську (200 опори освітлення) та Сватове (110 стовпів), селі Мілуватка Сватівського району (73 опори), смт Білокуракине 200 опор вуличного освітлення та 260 буде встановлено по району», – розповів помічник-консультант народного депутата України Віталія Курила – Євген Мироненко.

IMG_20170627_102219

Також за рекомендацією народного депутата України Віталія Курила пройшли ряд проектів, які подавалися до Державного фонду регіонального розвитку на соціально – економічний розвиток місцевих громад з державного бюджету.

Завдяки залученим коштам в селах Новоайдарського району Штормове та Бахмутівка буде встановлено вуличне освітлення та нові дитячі майданчики. Денежникове, Гречишкіно – впровадження вуличного освітлення за інноваційними технологіями. В селі Побєда малеча дуже скоро буде грати на нових майданчиках.

«В Новоайдарі продовжиться поточний ремонт доріг. Залучені народним депутатом гроші підуть на оновлення чотирьох автомобільних доріг в селищі по вулицях: Незалежності, В. П’ятьоркіна, Дружби та Прогонної», – повідомив голова Новоайдарської селищної ради Ігор Шопін.

IMG_20170602_104926

Після довгих років мінімального фінансування районними відділами охорони здоров’я сільських медичних закладів, питання по ремонту ФАПів в селах нарешті зрушило з місця. Залучені народним депутатом України Віталієм Курилом гроші планують направити на ремонт старих амбулаторій та ФАПів в селах, заміну вікон – оновлення матеріальної й технічної бази медустанов, як наслідок відбудеться покращення якості медичних послуг. Так, в Білокуракинському районі зроблять капітальний ремонт фельдшерсько-акушерських пунктів в селах Мирне та Солідарне. Для комунальної установи «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» планується закупити медичне обладнання.

Під час своїх робочих поїздок до сіл районів свого 113 округу народний депутат Віталій Курило завжди оглядає, в яких приміщення навчаються діти, в минулому році Віталій Семенович подбав про школи та дитячі садочки в Старобільському, Сватівському, Троїцькому районах, де зробили ремонти в спортивних залах та замінили дахи й вікна. В цьому році плануються капітальні ремонти в Розпасіївської ЗОШ І-ІІ ступенів та загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в селі Сиротине Троїцького району Луганської області.

IMG_20170601_142404

Практично у всіх сільських школах та будинках культури вікна не замінювались понад сорока років, вони не тільки застаріли морально, але й перебувають у вкрай незадовільному стані. Через вікна утворюються холодні протяги, всередину потрапляє навіть сніг і вода. Чи має значення опалення, якщо в приміщеннях такі вікна? Слід також зауважити пряму залежність між вікнами та здоров’ям дітей. Давно прийшов час замінити старі обшарпані вікна, що вже віджили термін своєї придатності. Тож, у школах в селі Нещеретове в Білокуракинській об’єднаній територіальній громаді та в сільському будинку культури села Тополі Троїцького району за кошти про залучення, яких вже потурбувався народний депутат Віталій Курило – замінять вікна та двері.

«Під час робочих поїздок на Луганщину народний депутат України Віталій Курило та його помічники зазвичай проводять аналіз готовності реалізації запланованих або вже розпочатих проектів на місцях та забезпечення строків їх впровадження. Майже кожного місяця відбуваються робочі зустрічі в Кремінському, Сватівському, Троїцькому, Білокуракинському, Старобільському та Новоайдарському районах. Чекайте на позитивні зміни у своїй громаді!», – зауважила прес-секретар народного депутата України Віталія Курила – Катерина Яценко.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України