Луганська територіальна організація

21317514_1480419128719047_681886504609740291_n

В Луганській області не існує умов розвитку дрібного та середнього бізнесу.

Про це під час ефіру на телеканалі «ЛОТ» сказав народний депутат України, обраний по 113-ому виборчому округу Луганської області Віталій Курило.

«Частина Луганської області, яка є під контролем української влади – аграрна, але деякі фермери займаються й тваринництвом. У нас на території області немає жодного скотобійного цеху, м’ясокомбінату, молочного заводу. Я вважаю, що людям треба дати можливість розвивати тваринництво. Зауважу, що в Луганській області існує дуже великий адміністративний тиск на середній та дрібний бізнес, значно більший ніж в інших областях. Як наслідок бізнес тікає з області, інвестиції сюди не йдуть, з урахуванням що Луганщина ще й прифронтова зона», – сказав Віталій Курило.

Нардеп вважає, що усім органам влади треба вирішувати питання щодо розвитку дрібного та середнього бізнесу в Луганській області.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України